Nová výzva pro Danielu Brzobohatou. Vstupuje do světa šansonu i hudební talk show

Moderátorka Daniela Brzobohatá přijímá novou profesní výzvu a poprvé vstupuje do světa šansonu. Stává se součástí hudební talk show (NE)OBYČEJNÉ RADOSTI, kde se na jednom jevišti setká s herečkou a šansoniérkou Klárou Trojanovou, zpěvákem s mimořádným hlasovým rozsahem Martinem Růžou, Zemlinského kvartetem a klavíristou Lubošem Přibylem. Slavnostní premiéra proběhne 15. června v Divadle U Hasičů.

Daniela v projektu symbolicky navazuje na Báru Basikovou, která se s původní verzí pořadu rozloučila z časových důvodů. „Ohlasy na (NE)OBYČEJNÉ RADOSTI byly obrovské a spolupráce krásná, často i velmi veselá,“ říká Klára Trojanová, která Danielu k projektu přizvala.

Podle spoluproducenta Reného Kekelyho nepůjde o jediné pražské uvedení. Stejně jako s Bárou Basikovou se i s Danielou Brzobohatou chystají tvůrci vyrazit na turné po českých i moravských městech.

Pro známou moderátorku to bude zcela nová poloha. Diváci ji poprvé uvidí a uslyší jako šansoniérku. Stejně jako Klára Trojanová je i Daniela v tomto žánru samoukem. „Je to pro mě výzva. Jsem ráda, že mě Klára oslovila. Jsme skoro sousedky a první zkouška u ní doma dopadla, zdá se, velmi dobře. Rozhodně si neříkám zpěvačka, ale šansony mám moc ráda,“ říká Daniela Brzobohatá.

Hudební večer nabídne nejen osobní a odlehčené povídání, ale také výjimečný repertoár. Zazní například duet Slovo z filmu Slovo režisérky Beaty Parkanové, ke kterému složil hudbu Ondřej Brzobohatý. Daniela jej zazpívá společně s Martinem Růžou. „Zkouška s Danielou byla moc příjemná. Má velký cit pro hudbu i text,“ dodává zpěvák, o němž se říká, že disponuje až šestiosminovým hlasovým rozsahem.

Chybět nebudou ani světové šansony a ikonické skladby z repertoáru Marty Kubišové, The Beatles, Freddieho Mercuryho, Karla Gotta, Zaz nebo Tiny Turner. Jaké konkrétní písně zazní, se diváci dozvědí už 15. června v Divadle U Hasičů.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

LOBERON

BIO SCULPTURE - Kiwi Scrub

Svůdná Lisca

Leatherman

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
123 x [9%]
Jazz / Blues
129 x [9%]
Rock
167 x [12%]
Pop
134 x [10%]
Elektronická hudba
122 x [9%]
Metal
107 x [8%]
Hip hop / Rap
245 x [18%]
R&B & Soul
107 x [8%]
Folk & Country
110 x [8%]
Regionální a světová hudba
144 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1388

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru