Macka na silnici naviguje Dakarská závodnice Roučková

Na navigátorském sedadle si Roučková soutěžní sport vyzkouší naostro vůbec poprvé na Tipcars Pražském Rallysprintu 2019 již tento víkend. Jméno dakarské závodnice a Duklačky Ollie Roučková se tak objeví na skle závodního vozu Porsche 997 GT3. 
TipCars Pražský Rallysprint vždy býval závod, při kterém sice jde o vteřiny a v cíli se rozdávají poháry, ale je to především show pro diváky a zábava. "Upeklo se to relativně rychle, i proto je moje role nováčka navigátora ideální. Není na mě žádný tlak. " - usmívá se Ollie. 
Karel Macek Ollie pozval na test před víkendovým Pražským Rallye sprintem. Kde proběhlo seznámení s celým týmem Motor team Macek, vozem Porsche 997 GT3, ale teké s druhým adeptem na navigování Frntiškem Kubou. 
Macek jí ukázal, co auto umí.  „Po necelých 4 minutách jsem chtěla vrátit licenci, je to až neskutečný, jak to auto má tým naladěný. Ta akcelerace, jak to zatáčí a poslouchá." - Ollie pohotově dodává.

Motor team Macek s.r.o., pod vedením Karla Macka se prezentoval na významných soutěžích, a to s vozem Toyota Corolla WRC, od roku 2009 s Toyotou Corollou S 2000. Oba vozy byly ozdobou všech soutěží a přitahovaly na sebe zaslouženou pozornost médií a diváků. Od sezóny 2013 máme novinku, snad také ozdobu soutěží, první postavené vozidlo v České republice, postavené na rally soutěže a to Porsche 997 GT3. 

Team: Motor Team Macek

Závodní speciál: Porsche 997 GT3 

Akce: Pražský Rallyesprint

Kdy: 6.-7.12
Kde: Praha
Harmonogram: http://www.prazskyrallysprint.cz/pro-divaky/harmonogram/
Informace: http://www.prazskyrallysprint.cz/o-zavodu/zakladni-informace/

Team www: http://motorteammacek.cz

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
171 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
167 x [9%]
Tom Hanks, USA
165 x [9%]
Brad Pitt, USA
167 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
186 x [10%]
Morgan Freeman, USA
193 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
197 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
178 x [10%]
Robert De Niro, USA
183 x [10%]
Jack Nicholson, USA
182 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1789

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru