Domů VIPky

Slovenský rapper Majk Spirit přichází s novou formou komunikace s vlastními samolepkami

Slovenská rappová hvězda Majk Spirit přichází po několika týdnech s další velkou novinkou. Na konci listopadu vydal svojí druhou knížku Spiritovky právě teď pčichází s exkluzivním souborem vlastních samolepek, které si jeho fanoušci v Čechách i na Slovensku mohou zdarma stáhnout v komunikační aplikaci Viber. Samolepky mají skvělý název Majk Spirit – Hip Hop Positive. Po globálních hvězdách, které také zvolili samolepky jako způsob komunikace, jakými jsou Snoop Dog, 50 Cent, Eminem, Shakira and další, je Majk prvním umělcem s vlastními samolepkami v České republice a na Slovensku. Samolepky jsou populární formou komunikace a v komunikační aplikaci Viber se jich každý měsíc pošle více než 2 miliardy.

Kromě samolepek se Majk rozhodl vyzkoušet další současný trend komunikačního marketingu a pro své fanoušky spustil komunitu. Ta nabízí možnost osobní interakce s Majkem a také informace o jeho osobním a profesionálním životě. Komunita bude novinky přinášet průběžně a fanoušci tak mohou zjistit, co Majk chystá, kde hledá inspiraci a co nového se děje v jeho životě.

“Moji fanoušci v dnešní době z velké části „žijí“ a tráví hodně času na sociálních sítích a chatují přes aplikace. Chci s nimi svůj kontakt v digitálním světě rozšiřovat i o další nové komunikační kanály. Proto jsem souhlasil, když mě Viber oslovil jako prvního umělce v našem regionu, abych si v komunikační aplikaci otevřel oficiální komunitu,“ řekl o exkluzivní spolupráci Majk Spirit. “V mojí Viber komuniktě spolu s fanoušky chatujeme, můžu tam také sharovat svoje myšlenky, bavit se s a šířit energii, kterou jim chci prostřednictvím své tvorby dát. Prostě si „vibrujeme na Viberu“. Pro mě je to nová možnost osobního kontaktu s fanoušky a pro ně zase možnost osobnějšího kontaktu se mnou.“ 

Samolepky i komunita jsou již „live“ na Viberu a všichni tak mohou s Majkem konverzovat a sharovat jeho energii. „Jsme moc rádi, že můžeme oznámit spolupráci s Majkem, který je velkou hvězdou v obou zemích. Je skvělé, že na naší platformě můžeme nabídnout jeho energii. Věříme, že samolepky budou mezi fanoušky opravdovým hitem,“ řekla  Daniela Ivanova, Director Business Development, Viber Central and Eastern Europe.

Majk Spirit: www.majkspirit.sk, www.instagram.com/majkspirit, 

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
7 x [10%]
Kriket
7 x [10%]
Lední hokej
7 x [10%]
Tenis
6 x [9%]
Volejbal
8 x [12%]
Stolní tenis
7 x [10%]
Baseball
7 x [10%]
Golf
6 x [9%]
Americký fotbal
7 x [10%]
Basketball
6 x [9%]

Celkem hlasovalo : 68

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru