S pomocníky od Victorinox je vaše kuchyně podstatně chytřejší…

Švýcarská značka Victorinox se úspěšně pohybuje i na poli kuchyňského náčiní a sklízí zaslouženou chválu od všech hospodyněk a kuchařů. A kdo rád vaří ví, že kvalitní kuchyňské vybavení je polovinou úspěchu. Společnost Victorinox, známá pro své špičkové kapesní nože, slaví úspěchy i v domácnostech. Nyní představuje inovovanou kolekci Swiss Modern, jejíž původní verze získala prestižní ocenění „Red Dot“. Liniie se nyní rozšiřuje o steakový nůž s vlnitým okrajem, extra široký řezací nůž a vidlici pro přípravu jídla.

Původní kolekce zahrnovala steakový nůž, kuchyňský nůž, řezací nůž, nůž Santoku a nůž na chléb a pečivo. Linie byla a je spojením designu a funkční účelnosti. Nože jsou opatřeny kvalitní rukojetí z ořechového dřeva a ocelovou čepelí, která je odolná vůči opotřebení a zároveň tak ostrá, že přeřízne i náročnější výzvy. Ergonomické tvarování zvyšuje uživatelský komfort při používání a z nožů se tak stává budoucnost v každodenním vaření.

Původní kolekce se díky svému úspěchu dočkala zaslouženého rozšíření o steakový nůž s vlnitým okrajem, extra široký řezací nůž a vidlici. Všechny do jednoho jsou lehké, ergonomicky tvarované, opatřené rukojetí ze dřeva ořešáku evropského a bytelnou čepelí z nerezové oceli. O kvalitě kuchyňský nožů Victorinox vypovídá také fakt, že jim důvěřují profesionální kuchaři po celém světě. Jedním z nich je i Nenad Mlinarevic, který prohlásil: „Victorinox byl prvním nožem, který jsem na svém začátku kuchařské kariéry v 16 letech držel v ruce. Cítím s touto značkou jisté propojení”. Dnes je jedním z velvyslanců značky.

Kolekce Swiss Modern zahrnuje:

Steakový nůž: Stylový nůž na svíčkovou, kuřata a ribeye. Vysoce ostrá vlnitá čepel dlouhá 12 cm řeže bez námahy a zachovává si své kvalitní ostří.

Řezací nůž: Ideální řezný společník s čepelí dlouhou 20 cm jen zřídka vyžaduje ostření. Nůž slibuje snadné a účinné krájení vařeného nebo grilovaného masa či větších potravin.

Vidlice: Díky ostrým hrotům jí nadzvednete maso bez větší námahy a získáte tak výhodu perfektní přesnosti při krájení.

Carving Set: Optimální kombinace dvou skvělých partnerů pro snadné krájení. Set zahrnuje 2 kusy v dárkovém balení. Protože nejlepší jídla si zaslouží to nejlepší nádobí!

Sada vařeček, pro Victorinox exkluzivně vyrobená firmou Epicurean, představuje dva šikovné pomocníky vyrobené z dřevovlákna. Tento ekologický materiál je šetrný k životnímu prostředí, a navíc se může pyšnit i vysokou odolností a pevností. Šikmá hrana usnadní práci při smažení palačinek, děrovanou vařečku zase oceníte při míchání hustých omáček či pyré. Tyto stylové doplňky do vaší kuchyně jsou bezpečné i pro pánve s nepřilnavým povrchem a zároveň vhodné pro mytí v myčce na nádobí.

Obejdete se při vaření bez kuchyňského prkénka? A bez nože, kterým si namažete máslo na chleba? Určitě ne! Právě proto přináší značka Victorinox nové pomocníky, kteří vám práci v kuchyni ještě více usnadní. V exkluzivní spolupráci s firmou Epicurean vzniklo prkénko kombinující talíř, krájecí desku i mazací nůž. Výbavu navíc můžete doplnit kompaktním stojanem s místem až pro tři prkénka, který vás potěší svou funkčností i stylovým designem.

Je to struhadlo, ale ne tak obyčejné, jak si možná myslíte. Seznamte se s nejnovější uživatelsky přívětivou alternativou tradičních struhadel od značky Victorinox! Ergonomický tvar, střední hrubost řezu a oboustranné břity zaručují snadné a rychlé zpracování surovin, a to i pravidelných hoblinek čokolády, tvrdého sýra nebo mrkve. Ochrana ostří navíc zaručuje vyšší bezpečnost, takže se vaše kuchařské chvilky obejdou bez zbytečných zranění.

-km-

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru