S vestavnými spotřebiči generace 7000 Miele je vaření intuitivnější

S vestavnými spotřebiči generace 7000 Miele se vaření skutečně stává intuitivnější a také snazší než kdy dříve. Novinkou na trhu je první kamera v troubě, která vydrží extrémní teplo. Kromě toho chytrý pomocník zajistí, že se dort v troubě příliš nevysuší. Na nové indukční varné desky lze umístit až šest hrnců a pánví kamkoli na sklokeramický povrch a přemístit je, což eliminuje potřebu výběru nebo propojení jednotlivých varných zón. Nové myčky nádobí G 7000 fungují téměř samostatně, protože se automaticky spouštějí a dávkují mycí prostředek, pokud si to zákazník přeje. Jedná se o spotřebiče
s automatickým dávkovacím systémem pro zhruba 20 mycích cyklů. Tímto způsobem se flexibilně přizpůsobují každodennímu životu, protože pravidelné spouštění je programovatelné, ale myčku nádobí lze také spouštět kdykoli pomocí chytrého telefonu. Pro milovníky kávy je nyní k dispozici první vestavný kávovar, který pojme tři druhy kávových zrn současně a u nějž odpadá nepříjemné čištění a odstraňování vodního kamene.

Generace 7000, která je na trhu od května 2019, pokrývá všechny vestavné spotřebiče, což znamená všechny sporáky a trouby, indukční varné desky, myčky nádobí, parní trouby, mikrovlnné trouby, kávovary a mnoho dalšího. Nové produkty jsou k dispozici ve čtyřech designových řadách a třech barevných světech. Celosvětově existuje téměř 3 000 modelových variant s řadou exkluzivních inovací od Miele.

Kamera ukazuje, zda je pečení již hotovo

Mezi novinky patří kamera v troubě, která přenáší obrázky v HD kvalitě do chytrého telefonu: lze tedy posoudit aktuální stav jídla a snadno odkudkoli upravit teplotu a dobu přípravy. Miele je jediným výrobcem samočisticích pyrolýzních spotřebičů s kamerou, kde teplota stoupne až na 440 °C. Praktické pro téměř všechny způsoby přípravy je, že na konci procesu přípravy jídla se dvířka trouby automaticky otevřou, ventilátor v krátké době zchladí troubu a v případě potřeby se přepne do režimu udržování teploty. Tím se zabrání přepečení způsobenému zbytkovým teplem. Chléb nebo pečeně jsou vždy přichystány přesně tehdy, kdy je zapotřebí, i když jste zapomněli vyjmout jídlo včas nebo když se hosté zpozdí.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru