Plesové líčení – trendy 2020

Plesová sezona je tady a vy musíte zazářit! Jak na to? Pořiďte  si rozjasňovač Diamond Glow, který odráží světlo a dodá líčkům jednolitý lesk. Zapomeňte na oblíbené konturování a vyzkoušejte strobing, který vám na obličeji vykouzlí přirozený vzhled. Po aplikaci make-upu, naneste jen rozjasňovač, který aplikujte na místa, kde normálně dopadá světlo.

Kam aplikovat minerální rozjasňovač?

Rozjasňovač aplikujte nejlépe štětcem Kabuki nebo Flat top

 •  pod obočí - zvýrazníte oko a obočí
 •  na lícní kosti - získáte zdravý lesk a užší tvář
 •  brada a amorův luk - skvělý způsob na optické zvětšení rtů
 •  špička nos – nos bude vypadat menší
 •  vnitřní koutky - optický se zvětší a nebudou vypadat unaveně

Proč minerální kosmetika?

Síla minerální kosmetiky je v jejím složení. Díky ní svou pleť nejen zkrášlíte, ale přispějete k jejímu zdraví. Je to první líčení, které o vaši pleť doopravdy pečuje.

Jen růžová to může být

Dokáže krásně podpořit rysy vašeho obličeje, nebo jej vytvarovat, řeč je o minerální tvářence v klasickém růžovém odstínu – Lily Glow. Zkrášlete své lícní kosti nebo víčka a dodejte pleti zdravý sexy vzhled. Růžový odstín je vhodný jak na běžné použití, tak i na výrazné večerní líčení. Že tvářenka dodá obličeji ten správný šmrnc věděla i Marie Antoinetta či Marilyn Monroe.

Co obsahuje minerální tvářenka?

 •  olej ze slunečnicových semínek, které regenerují a změkčují pokožku
 •  olej jojoba, který pomáhá udržet vodu v pokožce (pokožka je poté elastická a jemná)
 •  vitamín E, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, chrání před stárnutím pokožky a regeneruje pokožku

Dokonale upravené obočí

Vzpomínáte si na huňaté obočí, trend posledních let? S tím už je konec. Strukturované, lesklé a učesané obočí vám rozhodně bude slušet. Obočí totiž rámuje váš obličej a dodává mu jeho charakteristický výraz. O vaše obočí se nejlépe postará must-have paletka BROW LIKE WOW, která je vytvořena pro úpravu a elegantní líčení obočí.

Co paletka obsahuje?

 • Tři zapečené stíny na líčení obočí v přirozených barvách, s kterými můžete docílit jak jemného a přirozeného vzhledu, tak výrazného a večerního efektu.
 • První – bílo-béžový stín má za účel projasnit nadočnicové oblouky.
 • Druhý – chladný šedohnědý stín určeny k dosažení jemného efektu.
 • Třetí – intenzivní teplý hnědý stín, určeny osobám s tmavší pleti a tmavými vlasy.

Produkty:

Štětec Kabuki, 197Kč

Štětec Flat top, 197 Kč

Kosmetické štětce od firmy Annabelle Minerals se vyrábějí z těch nejkvalitnějších surovin. Bambusová rukojeť a dvoubarevné syntetické štětiny jsou měkké, pevné a nedráždí pokožku.

Paletka BROW LIKE WOW, 389 Kč

Tři zapečené stíny na líčení obočí v přirozených barvách, s kterými můžete docílit jak jemného a přirozeného vzhledu, tak výrazného a večerního efektu.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru