Grown Alchemist Anti-Pollution to je jedinečný ochránce vaší pleti

Grown Alchemist, australská značka péče o pokožku, přináší na trh zbrusu nové bodyguardy pro vaši pleť. Produkty vyrobené na základě průlomových vědeckých poznatků obsahují přírodní peptidy a antioxidanty, které podporují regeneraci pokožky a zároveň prokazatelně fungují proti veškerým projevům stárnutí. Všechny produkty jsou navíc 100% přírodní, a tak v žádném krému, oleji, obličejové mlze ani čisticí péči nenajdete mikroplasty, parabeny či minerální oleje.

Součástí filozofie značky je také maximální respekt k životnímu prostředí, naše obaly tudíž neobsahují BPA a jsou vyrobeny z recyklovaných a znovupoužitelných materiálů. Za samozřejmost považujeme, že naše produkty nejsou testovány na zvířatech.

Bodyguardi pro vaši pleť

Pokožka je největší lidský orgán, který chrání naše vnitřní ústrojí před nečistotami, bacily a jinými škodlivými vlivy. Aby pleť dobře fungovala a aby bez viditelných známek poškození dokázala odrážet ataky toxinů, je nutné ji proměnit v nepřemožitelný štít, ovšem s krásným a jemným zevnějškem.

Speciálně pro tyto účely vyvinuly vědci z Grown Alchemist bodyguardy, kteří pokožku, zejména tu městskou, dokáží vyzbrojit proti nečistotám zvenčí. Jde o řadu Grown Anti-Pollution, která má na pleť nejen vynikající antioxidační účinky, ale zároveň ji udržuje vitální a mladistvou.

Grown Alchemist Anti-Pollution Primer

Anti-Pollution Primer je dokonalá báze pod váš make-up. Tento přípravek zcela přirozeně bojuje se vším, co pokožka považuje za cizí nebo závadné a zároveň pleť sám nezatěžuje, neboť má velmi lehkou konzistenci. Zatímco běžné krémy, jež o sobě tvrdí, že zmírňují projevy stárnutí, obvykle díky svému syntetickému složení způsobují naprostý opak, lehký detoxikační primer Grown Alchemist to prokazatelně dokáže. Pokožku totiž viditelně zjemňuje, dodává jí potřebnou hydrataci a zanechává ji mladistvě hebkou.

Aktivní složky:

  • Anti-Pollution Shield Complex je unikátní receptura, která podporuje správné fungování pleťových buněk, zároveň vytváří ochranný štít proti nečistotám a také chrání pokožku před modrým světlem monitorů a obrazovek.
  • Prebiotický peptid zlepšuje přirozenou mikrobiotu pokožky a tím znatelně podporuje její obranyschopnost, navíc zvyšuje hydrataci a chrání před nejrůznějšími agresory zvenčí.
  • Extrakt z hub Ganoderma chrání pleť před oxidací a zánětlivými procesy, napomáhá kožním buňkám v detoxikaci a také zvyšuje hydrataci, čímž dochází k viditelné redukci vrásek.
  • Gel-Primer Base Complex je přírodní základ s úžasnými hydratačními vlastnostmi, jež stahuje póry, redukuje vrásky a vyhlazuje pokožku.

Cena produktu: 910 Kč, aktuálně ve slevě za 637 Kč, výhradně v prodejnách Douglas a na e-shop www.douglas.cz

Grown Alchemist Anti-Pollution Mist

Anti-Pollution Mist je hydratační mlha, která okamžitě dodá pleti potřebnou vlhkost, vyhladí vrásky, podpoří jemné linie obličeje a zároveň poskytne důležitou ochranu před znečištěním. Ocení ji každý, kdo pracuje v klimatizovaném prostředí, často cestuje letadlem nebo je jeho pleť vystavena modrému záření z monitorů, vysokým teplotám či intenzivnímu slunečnímu záření.

Aktivní složky:

  • Anti-Pollution Shield Complex vytvořeny z extraktů echinacey a komule zvyšuje podíl antioxidantů a proteinů na povrchu pokožky, znatelně ji tak chrání před škodlivými vlivy zvenčí a zároveň zpomaluje procesy stárnutí.
  • Rostlinný Fyto-peptid-1 viditelně napomáhá regeneraci buněk, syntéze bílkovin a poskytuje pokožce dokonalé biologické stavební živiny. Výsledkem je znatelný úbytek jemných vrásek a navrácení pružnosti pleti.
  • Tri-Hyaluronan Complex dodává okamžitou a velmi intenzivní hydrataci jak vrchním, tak i hlubokým vrstvám pleti, takže obličej pak vypadá mladistvě, pevně a zářivě.
  • Cena produktu: 780 Kč, aktuálně ve slevě za 546 Kč, výhradně v prodejnách Douglas a na e-shop www.douglas.cz
KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru