ASTRID SUN: Je skvělé mít někoho, kdo o vás pečuje

Každé jaro a léto vystavujeme nedočkavě pokožku slunečním paprskům, abychom načerpali chybějící energii, doplnili vitamin D a získali zdravou barvu. Zároveň bychom ale měli myslet na to, že pokožku je důležité před paprsky chránit, protože sluníčko nám může i ublížit. Jedničkou na trhu v oblasti sluneční péče je dlouhodobě společnost ASTRID, díky inovované sluneční řadě ASTRID SUN si můžete užívat letní zábavu na souši i ve vodě bez starostí.

Pokožce neškodí jen UV záření

Možná vás překvapí, že pouze 6 % slunečního záření je tvořeno UV zářením. Kromě UVA a UVB záření pokožku poškozuje také infračervené záření, 
a dokonce i viditelné světlo.

Víte, co způsobují jednotlivé typy záření a jak hluboko pronikají do naší pokožky? UVA záření způsobuje předčasné stárnutí pokožky, tvorbu vrásek 
a linek, pigmentaci a nejednotný odstín pleti. Podílí se na poškozování DNA a snižuje imunitu, způsobuje také úbytek kolagenu v pokožce. Pokud si spálíte pokožku, na vině je UVB záření, které také poškozuje DNA 
i ochrannou bariéru pokožky. Způsobuje záněty, dehydrataci a podílí se na tvorbě hlubokých vrásek. Infračervené záření přináší pocit tepla, způsobuje oxidativní stres poškozující buňky a má vliv i na úbytek kolagenu a poškozování DNA. Viditelné světlo způsobuje hyperpigmentaci, nejednotný odstín pokožky, ztrátu jejího jasu a oxidativní stres, který poškozuje buňky.

Přípravky na opalování ASTRID SUN s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) spolehlivě ochrání pokožku před škodlivými vlivy UVA a UVB záření, infračerveného záření i viditelného světla. Jejich složení obohacené 
o speciálně vyvinutý karotenoidový komplex poskytuje aktivní antioxidační ochranu, pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky, chrání ji před předčasným stárnutím a zanechává ji jemnou a hydratovanou.

ASTRID SUN pro celou rodinu

ASTRID SUN ochrání před slunečními paprsky celou vaši rodinu. Vyberte si vhodný mix produktů pro všechny členy domácnosti a užívejte si letní aktivity. Pokožku můžete chránit před sluníčkem mléky, krémy nebo oleji na opalování. Celá řada je samozřejmě doplněna i péčí po opalování, která pokožku zklidní a pomůže prodloužit efekt opálení. A v nabídce nechybí ani samoopalovací přípravky.

Novinky ve sluneční péči ASTRID SUN 2020

SUCHÝ OLEJ NA OPALOVÁNÍ Coconut Love OF 20

 • olejový zážitek plný exotiky s kokosovou vůní
 • pro intenzivnější opálení pokožky
 • okamžitý chladivý efekt

ASTRID SUN Suchý olej na opalování ve spreji OF 20 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření. Složení obohacené o olej z vlašských ořechů a kokosový olej podporuje intenzivnější opálení pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.

Odolný proti písku. 360◦ sprejový mechanismus.

Kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů. Vhodné pro vegany.

Cena: 199,90 Kč/150 ml

ODINNÉ MLÉKO NA OPALOVÁNÍ OF 50+

 • pro ochranu citlivé pokožky dětí i dospělých
 • minimalizuje riziko vzniku alergických reakcí
 • vysoce voděodolné

ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování OF 50+ s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření 
a viditelného světla. Mléko obohacené o provitamin D a bisabolol bylo speciálně vyvinuto pro ochranu citlivé pokožky intolerantní ke slunečnímu záření. Složení bylo vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí.

Cena: 349,90 Kč/250 ml

DETOX PLEŤOVÝ KRÉM NA OPALOVÁNÍ OF 30

 • chrání před znečištěním a předčasným stárnutím
 • efektivně hydratuje a detoxikuje
 • zmatňuje a zjemňuje

ASTRID SUN DETOX Pleťový krém na opalování OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Pokročilé složení poskytuje ochranu před znečištěním z vnějšího prostředí a zabraňuje volným radikálům poškozovat pleť. Inovativní komplex Hydra-Break dodává pleti pocit osvěžení a zanechává ji matnou, hedvábně jemnou a hydratovanou.

Cena: 149,90 Kč/50 ml

HYDRATAČNÍ MLÉKO NA OPALOVÁNÍ Sport OF 30

 • ideální pro sportovní aktivity
 • lze aplikovat v každé poloze
 • efektivně hydratuje

ASTRID SUN Hydratační mléko na opalování ve spreji OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o speciálně vyvinutý karotenoidový komplex (mrkvový, rajčatový, brusinkový a buriti olej) poskytuje aktivní antioxidační ochranu, pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky a chrání ji před předčasným stárnutím.

Rychlá a snadná aplikace, lze aplikovat v každé poloze (i dnem vzhůru). Plynule a rovnoměrně rozprašuje lehkou emulzi.

Cena: 199,90 Kč/150 ml

LEDOVĚ CHLADIVÝ GEL PO OPALOVÁNÍ

 • s extraktem z bio aloe vera
 • ledově chladivý efekt
 • 24h hydratace

ASTRID SUN Ledově chladivý gel po opalování obohacený o čistý extrakt z bio aloe vera pomáhá zklidnit podrážděnou pokožku po opalování a zmírňuje pocit pálení a zarudnutí. Poskytuje pocit chladivého osvěžení a hydratuje pokožku až po dobu 24 hodin. Nelepivé složení se rychle vstřebává. Vhodné pro vegany.

Cena: 129,90 Kč/200 ml

HEDVÁBNÁ SAMOOPALOVACÍ PĚNA

 • pro zlatavě-bronzovou pokožku po celý rok
 • na tvář i tělo
 • s urychlovačem opálení

ASTRID Hedvábná samoopalovací pěna na tvář i tělo dodá pokožce již po první aplikaci přirozenou zlatavě-bronzovou barvu bez účinků slunečního záření. Lehké složení s urychlovačem opálení se okamžitě vstřebává a zajišťuje stejnoměrné, rychlejší a intenzivnější opálení pokožky. Obsažený hydratační komplex napomáhá prodloužit efekt opálení. Pěnová textura zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci a zanechává pokožku hedvábně jemnou.

Cena: 129,90 Kč/150 ml

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru