Dostaňte se zpět do kondičky, zatancujte a půjde to lépe!

Znovu nabrat kondičku chce vytrvalost a správé motivace. Je nutné si říct s určitým apelem, že už bylo dost sledování televize, povalování se na sedačce, jaro je v plném proudu, tak se pojďte protáhnout. Cvičení na hudbu je stále více oblíbené nejenom v tělocvičnách, ale můžeme si zacvičit a zatancovat doma i na zahradě. Stačí kvalitní reproduktor a soukromá hodina může začít. Všechny hity, na které chcete cvičit, si můžete pustit přes aparaturu od YENKEE. Na každodenní pohyb dokonce i na zahradě, se bude hodit bezdrátový reproduktor TIMBRE, který lze jednoduše přenášet, nebo pro vyznavatele hlasité hudby, audio soustava 2.1 s výkonem 50 W.

Cvičení s hudbou nám pomáhá držet tempo cviků a nepolevovat. Na začátek cvičení si připravte rychlou, energickou hudbu, protáhněte tělo a jedeme. „Hudba je obrovský motivační prvek. U různého typu cvičení dokonce větší než samotný trenér. Muziku bychom si měli vybírat podle typu aktivity,“ doplňuje bývalý mistr světa ve sportovní aerobiku Tomáš Krmíček.

Rozproudíme se, běháme na místě, protáhneme k běhu ruce, poskočíme si a stále dodržujeme rytmus. „Rytmus právě pomůže udržet hudba,“ dodává Krmíček. To vše na jednu písničku, která obvykle trvá 2 minuty. Pokud máte zahradu, nemusíte běhat na místě, ale můžete si vytýčit 2 body, okolo kterých cviky provádíte.

Bezdrátový reproduktor TIMBRE YENKEE zvládne hudbu přenášet i na zahradu. Pokud chcete bez přestávky poslouchat hudbu a mezitím cvičit, tak máte plných 8 hodin přehrávání. Vychutnávejte si cvičení na hudbu od vysokých tónů až po pořádné basy. Díky funkci Bluetooth je plně kompatibilní s telefony, tablety a jinými elektronickými přístroji

Po úseku rychlého cvičení přichází na řadu silové cvičení, ať jsou to výpady na procvičení nohou, nebo známé sklapovačky na „pekáč buchet“ na břiše, nebo kliky na posílení rukou i celého těla. Všechny tyto cviky mohou být v rytmu hudby, která nás posunuje k větší vytrvalosti. Tyto cviky většinou odpočítáváme, ale pokud nás v místnosti, kde cvičíme podporuje hudba z reproduktorů YENKEE, tak máme motivaci až do konce písničky. A je tady závěr cvičení na uvolnění svalů. Potřebujete jinou pomalejší písničku, tak si pohodlně dálkovým ovladačem si vyberete hudbu, na kterou relaxujete.

Cvičte, tancujte, poslouchejte dobrou hudbu a nepropadejte panice. YENKEE vám drží palce!

 

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru